Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, eşi ve çalışma arkadaşları ile birlikte köy ziyaretleri gerçekleştirerek kapı kapı dolaşıyor.Babaoğlu ve ekibi Yarıca ve Muradiye köyünde vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Babaoğlu’nun köy ziyaretlerine eşi Esra Babaoğlu,MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,Yönetim kurulu üyeleri, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman,İş adamı Osman Güney eşlik ediyor.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve ekibi Yarıca Köyünde Hicran  Baran’ın evinde kahvaltı yaptılar. Kahvaltı sonrası kısa süre sohbetin ardından  kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sıkıntılarını ve sorunlarını dinleyen Babaoğlu bir yandan not alırken bir yandan göreve geldiklerinde sorun ve sıkıntıların çözülmesi için adaletli , hakkaniyet çerçevesi içerisinde hizmet edeceklerini ve projelerini anlatıyor.

Gün boyu Yarıca köyünde kapı kapı dolaşan Babaoğlu ve ekibi Büyükşehir yasası ile birlikte mahalle statüsünde olan köyler için projelerin hazır olduklarını ifade etmelerinin ardından ilgi gösteren Yarıca köy halkına teşekkür ettiğini söyledi.

Akşam programında ise Muradiye Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.Köy konağında sıcak ve ilgi ile karşılanan Babaoğlu ve ekibi burada Köy halkının sorunlarını dinledi.

Engelli bir vatandaş evinin yolunun yapılmadığı için Engelli aracının lastiklerinin sürekli patladığını ve zor durumda kaldığını söyleyerek yetkililerden buna bire çözüm bulunmasını talep etti.

Ev hanımlarının da katıldığı toplantıda Babaoğlu ” Köylerimizde ki sorunları biliyoruz. Bu sorunları en güzel şekilde çözmek için ekibimiz ile birlikte planlı ve programlı çalışacağız. Köylerimiz için hazırladığımız projelerimizi hayata geçirerek vatandaşlarımıza kaliteli hizmeti sunacağız. Köylerimizde yaşayan ev hanımlarımız için projelerimiz hazır. Pazar yerinde köy halkımız için daha düzenli Organik Pazar kuracağız. Organik Pazar ile birlikte köylerimizde yaşayan Kadınlar gönül rahatlığı ile burada ürünlerini satabilecekler. Belediyemiz bünyesinde bulunduracağımız Ziraat mühendisi ile birlikte köylerimizde vatandaşlarımızı hem bilinçlendireceğiz hem de üretimden daha verim alabilecekleri ürünlere yönlendirerek daha kazanç elde etmeleri için çalışacağız. Hendek’te hizmet için yönetime talibiz ve sizlerin desteği ile adaletli ve hakkaniyet çerçevesi içerisinde hizmet edeceğiz. Muradiye köyü halkımıza gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum.