Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu,Sofular ve Yağbasan Köylerinde vatandaşları ziyaret etti.

Babaoğlu’nun Sofular ve Yağbasan köyünü ziyaretinde MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayı Hüdaverdi Bahadır ve İş adamı Osman Güney eşlik etti.

Sofular ve Yağbasan köylerinde vatandaşlar ile sohbet eden ve istek ve taleplerini dinleyen MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu “Bu bölgede oluşturacağımız birim ile grup köylerimize hizmeti daha hızlı bir şekilde vermek için çalışacağız.Köylerimizde vatandaşlarımızı Belediye bünyesinde bulunduracağımız Ziraat mühendisi ile birlikte köylerimizde ki vatandaşlarımızın daha çok üretim yapması için natif ürünlere yönlendirilmelerini sağlayacağız.Bizlere  fırsat vermenizi istiyoruz. Hizmeti en güzel ve en iyi şekilde vereceğimize inanıyoruz.Bu sefer sizlerin desteğini istiyoruz.Bizlerin amacı vatandaşlarımıza daha güzel hizmeti sunmak ve huzur içerisinde yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli tüm çalışmaları yürütmektir.” dedi.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette Sofular ve Yağbasan köyü halkı Babaoğlu ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.