Hendek İnşaat Tadilat
 MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ,PARKSHOP OUTLET Alışveriş merkezinde esnaf ve çalışanları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Babaoğlu’nu esnaf ve vatandaşları ziyaretlerinde yalnız bırakmayarak büyük destek olan eşi Esra Babaoğlu PARSKHOP OUTLET Alışveriş merkezi esnaf ve çalışanlarını ziyaretinde de yalnız bırakmadı.

Babaoğlu’nun PARSKHOP OUTLET Alışveriş merkezi ziyaretine eşi Esra Babaoğlu’nun yanı sıra Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal, Kadın Kolları Yönetim kurulu üyesi Tülay Baykal , MHP Belediye Meclis üyesi adayı Yılmaz Saraç ve Öğretim üyesi Yard.Doç.Dr.Kartal Türk eşlik ettiler.

Tek tek mağazaları gezen Babaoğlu,Mağaza sorumluları ve çalışanları ile kısa süreli sohbet ederek yerel seçimlerde destek istedi.

PARKSHOP OUTLET Alışveriş merkezinde bulunan Mağaza sorumluları ve Çalışanlar tarafından ilgi ile karşılanan Babaoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Babaoğlu ,Esnaf ve çalışanların yanı sıra gezi sırasında mağazada alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.