Dün aniden fenalaşarak vefat eden Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun teyzesi Ruhinaz Kayol’un cenazesi bugün Merkez Büyük Camiye getirildi.

Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun Kemaliye Mahallesinde ki baba ocağında Kayol’un ailesi ve yakınları taziyeleri kabul etti.

Cenaze namazına Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, BBP İl Başkanı Cemal Can, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı,MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak,  BBP Hendek ilçe Başkanı Engin Yapıcı, BBP Akyazı  İlçe Başkanı Naim Yolcu, Akyazı Ticaret Odası Başkanı A.Şener Bayraktar, siyasi partiler ile sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri, Hendekspor yönetimi ve sporcuları, muhtarlar, bürokratlar, belediye daire müdürleri ve personelleri, Babaoğlu ve Kayol ailesinin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Ruhinaz Kayol dualarla son yolculuğuna uğurlanarak İkbaliye Mahallesi Aile kabristanlığında toprağa verildi.

Haberhendek ailesi olarak merhume Ruhinaz Kayol teyzemize Allah’tan rahmet, Başkan Babaoğlu ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.