MHP Hendek Belediye Başkan A. Adayı Turgut Babaoğlu beraberinde MHP Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ile birlikte Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret ederek Özel çocuklarla bir araya geldi.

Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Orhan Karagöz ve Okul Aile birliği üyeleri ile bir araya gelen Babaoğlu çocuklarla da sohbet ederek keyifli zaman geçirdi.

Özel çocukları ziyaretin ardından aynı okulda Halk Eğitim bünyesinde kurs gören velileri de ziyaret eden Babaoğlu daha sonra Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini ziyaret etti.

Kurucu Müdür Hilal Yanık Bahadır ağırladığı MHP Hendek Belediye Başkan A.Adayı Turgut Babaoğlu ve beraberindekilere okulla ilgili bilgiler vermesinin ardından özel çocuklarla bir araya geldi.

Özel Çocuklarla sohbet ederek hoşça vakit geçiren MHP Hendek Belediye Başkan A.Adayı Turgut Babaoğlu “3 Aralık Dünya Engelliler Gününde tüm vatandaşlarımızı, kurum ve kuruluşlarımızı engelli vatandaşlarımızın yaşama sıkı sıkı bağlanmalarını, toplumla kaynaşmalarını sağlayıcı çalışmalara destek vermeye davet ediyor, tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.