Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu bir açıklamayla Kutlu Doğum haftasını kutladı. Babaoğlu açıklamasında; “Yüce Allah’ın insanlığa iyilik, dürüstlük timsali olarak gönderdiği, Kutsal kitabımız Kuran- ı Kerim’i onun aracılığı ile tebliğ ettiği Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV), yaşamı boyunca örnek davranışları, hak ve adaleti gözetmesi, hoşgörüsü, sınırsız şefkat ve merhameti ile insanlığın yoldan çıktığı bir dönemde varlığı ile umut olmuş, karanlıkları aydınlatmıştır.

Yüce Allah’ın son elçisi olan Sevgili Peygamberimizin, dünyamızı şereflendirdiği doğumunun yıldönümünde O’nun insanlığa kattığı güzellikleri anlayarak, kalbimizde beslediğimiz iman ve sevginin ışığında, üstün şahsiyetli kişiliğini ve davranışlarını örnek alarak hayatımızı biçimlendirmeliyiz. “And olsun ki, Allah’ın Resulünde sizin için uyulacak en güzel bir örnek vardır.” Ayetinde belirtildiği gibi; O’nun insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlar içimizde özümseyebilirsek ancak o zaman Sevgili Peygamberimizin  açtığı yolda ilerleyebiliriz.
Bu duygu ve temennilerle, Kutlu Doğum Hafta’sında Sevgili Peygamberimizin hatırasına sahip çıkarak,  O'nun evrensel sevgi ve barış çağrısında buluşmayı diliyor, Kutlu Doğum Hafta’sının tüm İslam Âlemi ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.