Hendek Vadi Emlak
30 Mart seçimlerinde başarılı bir çıkış yakalayan MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, seçimler bitmesine rağmen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Çalışmalarına aralıksız devam eden Babaoğlu, güler yüzü ve mütevazılığı ile Hendek halkının sevgisini ve takdirini topluyor. Esnaf, ev, taziye ve düğün cemiyetlerinin yanı sıra fırsat buldukça meclis üyeleri ve partililerle sohbet eden Babaoğlu, “ Halkımızın her zaman yanındayım. Her şey seçim değil, başkanlığa kendi çıkarlarım için değil Hendek halkının çıkarları için aday olmuştum. Bu doğrultuda halkımızın yanında olmaya devam ediyorum. Her zaman da bana oy veren vermeyen herkesin yanında olmaya devam edeceğim” dedi.

‘YANINDAYIZ’

Babaoğlu’nun bu sevgisini vatandaşlar da karşılıksız bırakmıyor. Babaoğlu’na tam destek vereceklerini ve her zaman yanında olacaklarını belirten vatandaşlar, Babaoğlu’nu yanlarında görmekten mutlu olduklarını dile getirdiler.

Babaoğlu ayrıca Hicri Yılbaşı ve Muharrem ayı nedeniyle de bir mesaj yayınladı.  “Sevgili peygamberimizin Mekke’den Medine’ye hicretinin gerçekleştiği ve rahmet peygamberinin “Allah’ın ayı” olarak nitelendirdiği Muharrem ayını idrak etmiş bulunuyoruz. Bu ayın İslam dünyasına ve bütün insanlığa hayırlar ve bereketler getirmesini niyaz ediyorum. Hz. Ömer’in halifeliği döneminde hicret, tarih başı olarak kabul edilmiş ve o günden itibaren İslam âleminde 1 Muharrem hicrî takvimin başlangıcı olarak kabul görmüştür.şehitlerin efendisi İmam Hz. Hüseyin ve Kerbelâ şehitleri olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, onların İmam Zeynelabidin ile süren aziz hatırasını yad ediyor, Ehl-i Beyt-i Mustafa’yı saygıyla selamlıyor; asırlardan beri Hz. Peygamber ve Ehl-i Beyt sevgisi etrafında kenetlenen milletimizin barış, huzur, güven, karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde yaşamaya devam etmesini Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyorum.”