Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve çalışma arkadaşları Hicriye ve Servetiye köylerinde kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti,istek ve sorunlarını dinledi.

 Hicriye ve Servetiye köylerinde kapı kapı dolaşarak vatandaşları dinleyen Babaoğlu sıkıntıları ve sorunları yerinde çözüme kavuşturacaklarını belirterek yapacakları hizmetleri ve projeleri anlattı.

Hicriye Köyünde vatandaşlarla sohbet eden Babaoğlu çalışmalar ve projeler hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Servetiye köyünde bir vatandaş ; Belediyeyi arayarak mahallemizdeki yolun tamiri ve kanalın bulunduğu yerin yapımı için yardımcı olmalarını istedik. Belediye oraya bakmıyor cevabını aldık.Daha şimdiden böyle cevap veren ve en basit hizmeti yapmaya yanaşmayan bir yönetim istemiyoruz diyerek tepkisini dile getirdi.

Babaoğlu ; Köylerimizde ki sorunların biliyoruz. Belediyeler halka zorluk çıkarma yeri değil,hizmet etme yeridir.Mahalle statüsüne giren Köylerimizden gelen tüm talepleri Belediye imkanları dahilinde vatandaşlarımıza hizmet noktasında kolaylık ve çözüme kavuşturacağız. Biz Belediyeyi halkımız ile birlikte yöneteceğiz.