Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Babaoğlu’na seçim çalışmalarında eşi Esra Babaoğlu büyük destek veriyor.Esra Babaoğlu Ev hanımları ile tek tek sohbet ederek eşi Turgut Babaoğlu için çalışmalar hakkında bilgi veriyor ve destek istiyor.

 

Babaoğlu’nun Yeşilköy ve Kalayık köylerine yaptığı ziyaretlerine  Eşi Esra Babaoğlu ,MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Belediye Meclis Üyesi Adayı Cengiz Şişman,İş adamı Osman Güney ,Kadın kolları Başkanı Reyhan Zencir ve Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Kalayık ve Yeşilköy’de kapı kapı gezen MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ,Vatandaşların Mevlid Kandilini kutladı , projeler ve çalışmalar hakkında da vatandaşlara bilgiler vererek hizmete talip olduklarını anlattı.

Babaoğlu köy ziyaretlerinde kapı kapı dolaşırken rahatsızlığı sebebiyle evinden çıkamayan hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor.

Engelli bir vatandaş Kamu binalarında çok zorluk çektiklerini söyleyerek “ilçemizde kamu binalarına gittiğimizde çok zorluk çekiyoruz.Özellikle Hastane polikliniğimizde asansör olmadığı için ikinci kata çıkmak çok zor oluyor.Bu tür binalarda engelliler düşünülerek hareket edilmesini arzu ediyoruz diyerek yetkililere seslendi.

Herkesin bir engelli adayı olduğunu söyleyen Babaoğlu “Projelerimizi yaparken her şeyi göz önüne alarak hazırlıyoruz. Bizler vatandaşlarımıza adaletli ve hakkaniyet çerçevesinde hizmete talip olduk. Engelli vatandaşlarımız için reklama dayalı değil gerçekten hizmet için çalışacağız” dedi.

Vatandaşların yoğun ve sıcak ilgisi ile karşılaşan Babaoğlu ,gösterilen bu ilgiye layık olmak için en güzel şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini söyleyerek vatandaşlara teşekkür etti.

Vatandaşlar ,Babaoğlu ve ekibine çıktıkları yolun hayırlı olması dileklerinde bulunarak başarılar dilediler.