Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu köy ziyaretlerine Soğuksu köyü ile devam etti.

Köy ziyaretleri ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun Soğuksu Köyünü ziyaretine MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel, MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları Cengiz Şişman ,Hüdaverdi Bahadır,Hasan Koz  katıldı.

Aday adaylık sürecinde birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek çalışmalar yapan Turgut Babaoğlu ,Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır, adayın belirlenmesinin ardından da aynı kararlılıkla çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Aday tanıtım ve seçim çalışmalarını yürüten MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve beraberindekiler Soğuksu köyünde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet ettiler.

Soğuksu köyünde Babaoğlu ve ekibini Muhtar Dursun Emin Kula ve vatandaşlar karşıladı.

Soğuksu köyünde ilgi ile karşılanan ve Vatandaşlarla sohbet eden MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu kendisi ile ilgili bilgiler vererek “Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte inandık ve bu yolda seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hendek Belediyesine talip olduk ve bunuda başaracağımıza inancımız tamdır.Sizlerin desteği ile birlikte  göreve geldiğimiz de İlçemizin her köşesine aynı şekilde hizmet götüreceğiz.Hiç bir bölgesine ayırım yapmadan en güzel hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Ekbimizle birlikte inandık ve bu yolda devam ediyoruz.Sizlerden de bize destek vermenizi istiyorum.Bizleri misafirperver bir şekilde ağırlayan Soğuksu köyü Muhtarı Emin Kula’ya ve Soğuksu köyü  halkımıza teşekkür ediyorum” Dedi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel’de gündeme dair değerlendirmeler yaparak Soğuksu köyü halkına teşekkür etti.

MHP Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve ekibini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Soğuksu Köyü Muhtarı D.Emin Kula ,inşallah amacınıza ulaşırsınız diyerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.