Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu  ve ekibi Hendek Muhtarlar Derneğini ziyaret ettiler.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve muhtarları ziyaretine,MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Muhtarların tarafsızlık ilkesine uyduklarını düşündüklerini belirten Babaoğlu “ Biz Muhtarlarımızın fikirlerine saygılıyız. Muhtarlarımızın siyasi parti temsilcisi gibi hareket etmemeleridir.Tarafsızlık ilkesiyle hareket edeceklerine inanıyoruz.Köy ziyaretlerimizde muhtarlarımızın bizleri misafirperver bir şekilde ağırlamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel’de vatandaşlara yapılan yardımları sanki AK Parti tarafından yapılıyormuş gibi gösterilmesidir diyerek,Devlet tarafından yapılan yardımların doğru şekilde vatandaşlarımıza ulaşması gerekiyor.Bu yardımların doğru şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmaması durumunda Muhtarlarımız ve yardımların dağıtımında yetkili olanlar bu vebali taşıyacaktır.Bizleri ağırlayan Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’da MHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bizlerde seçime giriyoruz. Bizler için aslolan Köylerimizde ki  seçmenimizdir. Biz muhtarlar farklı siyasi düşünce ve fikri taşıyan vatandaşlarımızın oyları ile seçiliyoruz. Bizler köylerimizde ki seçmenlerimizin karşısında tarafsızlığımızı korumalıyız. Ziyaretlerinizden dolayı MHP Hendek heyetine teşekkür ediyorum.

Ziyaret bir süre sohbetin ardından sona erdi.