Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te gittiği her köyde ilgi ile karşılanan MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu Köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

ve ekibi Kahraman Köyü ve L.Köşk Köyünde kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti.

Köy ziyaretlerini aralıksız sürdüren Babaoğlu, eşi Esra Babaoğlu, MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel  ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kahraman ve L.Köşk Köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti ve destek istedi.

Vatandaşlarla sohbetinde talep ve sorunlarını dinleyen Babaoğlu, talepleri ve sorunları tek tek not almayı da ihmal etmedi.

Babaoğlu köy ziyaretlerinde vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde bu dönem çok farklı olacağını göreve geldiklerinde adaletli ve hakkaniyet çerçevesinde nasıl hizmet edileceğini herkesin göreceğini ifade etti.

Vatandaşlarımızın gösterdiği bu ilgi karşısında duyarsız kalmayacağız. İlçe merkezimiz ile birlikte Köylerimizi de önemsiyor  ve bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Yaptığımız projeler halkımızın tamamına hitap edecek projelerdir.Belli kısmına hitap edecek şekilde değil tamamına hitap edecek şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.

Kahraman ve Köşk Köyünde Vatandaşlar,Babaoğlu ve ekibini görmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek çıktığı bu yolun hayırlı olması dileklerinde bulunarak dua ettiler.