YENİMAHALLE-YEŞİLYURT
Hendek’in genelinde alt ve üst yapı çalışmaları hızlı bir şekilde devam ederken, planlamalar kapsamında çalışmalarını yönlendiren ekipler her gün farklı bir sokak ve mahallede vatandaşlarımızı yeni hizmetlerle buluşturuyor. Bu kapsamda Yenimahalle 2050 numaralı sokakta yaya yolu ve yol düzenleme çalışmaları yapılırken, bir yandan da eğitime verilen destekler sürüyor. Yeşilyurt Mahallesinde yıkımı tamamlanan eski okul arazisinde çevre düzenlemesi çalışmalarının yanı sıra okul bahçesinde öğrencilerin ve öğretmenlerin kullanabileceği alanın yapımızı hızla devam ediyor.

KARGALI-SARIYER-GÜLDİBİ-
MURADİYE VE BAYRAKTEPE
Ekipler diğer yandan Kargalı Hanbaba ve Sarıyer Mahallesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan beton yaya yolu çalışmalarına destek verirken, Sarıyer’de ayrıca yağmur suyu güçlendirmesi yapılıyor. Diğer yandan Bayraktepe, Güldibi ve Muradiye mahallelerinde yağmur suyu bakım, açık kanal ve yol düzenleme çalışmaları sürüyor. Mahallelerde yapılan bu hizmetler vatandaşların yüzünü güldürürken, vatandaşlar Başkan Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti.

BABAOĞLU: DEĞİŞİM HİSSEDİLİYOR
Çalışmaları değerlendiren Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Ekiplerimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Hendek’in her gün farklı bir noktasında bir çok çalışma yapılıyor. Her alanda üretilen hizmetler ve yeni projelerle vatandaşlarımızla geleceğe güvenle bakıyoruz. Hendek için hiç durmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Hendek çalışıyor, Hendek değişiyor, Hendek gelişiyor. Projelerimizle ve kalıcı hizmetlerimizle, mahallelerimize götürdüğümüz hizmetlerle Hendek daha güzel yarınlara emin adımlarla ilerliyor” dedi