Hendek Vadi Emlak

Ayvaz ailesi Bu yıl 4.Geleneksel iftar yemeğini Hendek Dikmen Mahallesinde düzenledi

Her yıl Ayvaz Ailesinin yaşadığı bir mahallede düzenlenen iftar yemeği bu yıl Hendek Dikmen mahallesinde düzenleme kararı alan Ayvaz ailesi 4.Geleneksel İftar yemeğini Dikmen Mahallesinde yaşayan Ayvaz Ailesi mensupları ve Hendek Dikmen Mahallesi Halkı Katıldı.

İftar Öncesinde Kuran tilveti okundu, Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin tarafından Dua yapıldı.

Ayvaz Ailesi 4. Geleneksel  iftar yemeğine AKP Sakarya Milletvekili Ali İnci, Hendek Belediye Başkanı  İrfan Püsküllü , Hendek belediyesi Meclis üyesi  M.Nedim Alkan ,Hendek ilçe Müftüsü Abdurrahman Şahin,  Hendek Muhtarlar Dernek  Başkanı İsmet İskefiyeli , AKP Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun, Öz Orman İş Sendikası  Sakarya Bölge Başkanı  Adem Öz, Karadeniz'in sevilen sanatçısı Meryem Akyüz ve Dikmen Mahallesi Halkı Katıldı.

Ayvaz Ailesi Adına açıklama Yapan Hendek  Mahallesi Muhtarı Menderes Ayvaz, Her yıl  Ayvaz ailesinin olduğu değişik mahallelerde iftar Yemeği Düzenliyoruz  Bu yıl da Kısmet Dikmen Mahallesi oldu Hem Ayvaz ailesi bir araya gelmesi  hem de Dikmen Mahallesi Halkı ile bir arada iftar açmanın mutluluğunu yaşadık İftar Yemeğimize katılan herkese sonsuz teşekkür ederiz dedi.