Hendek İnşaat Tadilat
Hendekliler  Bakele Guzum  Facebook gurubunun, başlattığı' “AYAKLAR ÜŞÜMESİN '' kampanyasının ilk ayağı olan 28 adet kışlık bot, gurup üyelerinin gösterdiği  müthiş destek ile 2 gün içerisinde tamamlanarak Atike Hanım Anadolu Lisesi Müdürlüğüne  teslim edildi.

Hendekliler  Bakele Guzum grubu adına Ayşegül Ersoy,İsmail Ersoy,İbrahim Üstüncan ve Serhan Türedi 28 adet kışlık bot alımı için hazırlanan hediye kartları Atikehanım Anadolu Lisesi Müdürü Zekeriya Koca’ya makamında teslim ettiler.

Atikehanım Anadolu Lisesi Müdürü Zekeriya Koca Hendek’li grubun yaptığı bu çalışma nedeniyle çok mutlu olduğunu belirterek kendilerine teşekkür etti.

 

Facebook 'taki Hendekliler ( bakale guzum nerlerdesiniz ? ) grubu, kurulduğu günden itibaren kuruluş amaçları doğrultusunda, gurup üyelerini harekete geçirerek, ihtiyaç sahibi Hendeklilere destek olmaya çalışmaktadırlar.

Geçtiğimiz günlerde gurup yönetime ulaşan bilginin araştırılması sonucu Hendek merkezde bulunan iki ayrı okulda öğrencilerin bot ihtiyacı olduğu belirlendi. İki ayaklı olarak şekillendirilen bu projenin ilk ayağı bugün tamamlanarak 28 adet bot alımı için kullanılacak hediye kartları okul yönetimine teslim edildi. 

Konu ile ilgili olarak kendisi ile görüştüğümüz proje sorumlusu Sayın Ayşegül Ersoy, “Açıkçası başlangıçta, projemizin bu kadar ilgi ve destek göreceğini beklemiyorduk. Çünkü bu projeden 1 hafta önce bir kültürel projeyi bitirmiştik. Kışlık bot ihtiyacı bilgisi ulaşınca, zamanımızın olmadığını biliyorduk, zira kış bastırmıştı. Alt yapıyı çok kısa sürede bitirerek gurup üyelerimizi bilgilendirdik ve inanılmaz bir destek gelmeye başladı. Almanya, Avusturya, İstanbul ve diğer şehirlerde yaşayan Hendekliler projemize katıldılar. Bugün projenin ilk ayağı olan botların alımında kullanılacak hediye kartları  okul müdürlüğüne teslim edildi.

Projenin ikinci ayağında Hendek merkezdeki diğer bir okul için bildirilen botların hediye kartları toplanmaktadır. Son 4 çift botumuzu da ait kartlar da ulaştığında, ilgili okula teslim edilecektir.

Bu projede bulunmak ve Hendekliler için bir şeyler yapmaya çalışmak, tüm gurup üyesi arkadaşlarımıza mutluluk vermiştir. Bu vesile ile buradan tüm üyelerimize ilgilerinden ötürü tekrar çok teşekkür ederiz. Yönetim olarak desteklerini her zaman hissettirmişlerdir.

Ayrıca bu projede yönetimimizin yurtdışı ayağında gösterdiği çabalardan ötürü Canan Meral Türkmen ve Sema Önal Bayraktar ile diğer gurup yöneticilerimize de teşekkür ederiz.

Gurubumuza ait çalışmaları daha yakından izlemek ve üyemiz olmak isteyen hemşerilerimiz için gurup adresimizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

www.facebook.com/groups/Hendeklibakale

 Bu projede bizlere destek olanların isimlerini de paylaşmak isteriz.

Berlin'deki Hendekliler İsminin açıklanmasını istemeyen hayırseverTürkan Dikici Özer  Ayhan Demir Yavuz Cesur İsmail Adanır Türedi Ailesi Ersoy Ailesi  Yavuz Yazar Rıdvan Uçarer Şenol Demir  Gülcan Güneş Yaşar Bölükbaşı

Son olarak desteğini her zaman hissettiğimiz Haber Hendek’e de çok teşekkür ederiz,” diyerek sözlerine son verdi.