Hendek Vadi Emlak
Hendek’te 23 Nisan şenlikleri kapsamında düzenlenen 2000-2001 doğumlu yıldızlar futbol turnuvasında 3.olan Atikehanım Ortaokulu takımına Okul Aile Birliği Başkanı yemek verdi.

Atikehanım Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Abidin Kılıç’ın Hacıoğulları Restaurantta verdiği yemeğe Okul Müdürü Kamil Duman,Beden Eğitimi Öğretmeni Fahri Küt ve turnuvada başarılı performans sergileyerek 3.olan Atikehanım Ortaokulu takımı katıldı.

AtikehanımOrtaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Abidin Kılıç “ Okulumuzun turnuvada 3.olması bizleri mutlu etti.Her geçen gün okulumuz çeşitli branşlarda daha çok başarılı olması için bizlerde üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız.Çocuklarımızın çeşitli branşlarda başarılı olacağına ve Okulumuz adını daha yukarıya taşıyacaklarına inancımız tamdır.Bizlerde onların yanında olduğumuz sürece bu başarıların devamı gelecektir” diyerek öğrencileri tek tek kutladı.

Atikehanım Ortaokulu Müdürü Kamil Duman’da başarılı performans sergileyerek 3.olan okul takımını tek tek kutlayarak başarının daha yukarılara taşımak için çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.