Hendek Vadi Emlak
SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Rahmi Karakuş Hendek Atikehanım İlköğretim okulu Müdürünü ziyaret etti.

SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Rahmi Karakuş ve Dekan Yardımcısı Yard.Doç.Dr. Mehmet Kaya ile birlikte Atikehanım İlköğretim okulu Müdürü Kamil Duman’ı ziyaret ederek okul hakkında bilgiler aldılar.Müdür ile bir süre sohbet eden Dekan Karakuş ,Atikehanım İlköğretim okulu ile uygulamalı çalışmaları yürütmek için el birliği içerisinde çalışmak istediklerini belirterek kendisine bu konuda duyarlı olması nedeni ile teşekkür etti.

Okul Müdürü Kamil Duman “İlçemizde bulunan Eğitim Fakültesinin her zaman okullarımıza eğitim,öğretimin kalitesini yükseltilmesi için katkılarını esirgememektedirler.Eğitim Fakültemizin ilçemizde bulunmasının eğitime olumlu yansımaları sürekli devam edecektir.Okulumuza maddi ve manevi destek sağlanması bizleri çok sevindirdi.Okulumuz bu sayede güzel bir Atatürk köşesine sahip oldu.Bundan dolayı Dekan Prof.Dr. Rahmi Karakuş’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha önce Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Rahmi Karakuş Atikehanım İlköğretim okuluna Atatürk Köşesi hediye etti.Atatürk köşesini hediye eden Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Rahmi Karakuş’a Atikehanım İlköğretim okulu Müdürü Kamil Duman teşekkür ederek belge takdim etti.

Atikehanım İlköğretim okulu Müdürü Kamil Duman , Dekan Prof.Dr. Rahmi Karakuş’a okulla ilgili bilgiler vererek ana sınıfını gezdirdi.Dekan Karakuş Ana sınıfı için gerekli Mobilya ve dekorasyonunun yapımı için çalışmaları yapacağını sözlerine ekledi.