Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Atikehanım Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği yönetimini yeni devralan Başkan Hasan Altun ve Yönetimi ,okul idaresi ve Öğretmenlere ,Öğretmenler günü anısına yemek verdi.

Mimoza Restaurantta verilen yemeğe Kaymakam Mustafa Ayhan,Belediye Başkanı Ali İnci,İlçe Milli Eğitim Müdürü SabrDoğan,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Öcal Danyeri,AK Parti Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun,Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz,Okul Müdürü Zekeriya Koca,Öğretmenler ,Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Altun ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yemeğin ardından Okul Aile Birliği Belediye Başkanı Ali İnci’ye çiçek takdim etti.Belediye Başkanı Ali İnci ise programa severek geldiklerini ifade ederek burada ki birlik ve beraberliği görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek herkese teşekkür etti.

Kaymakam Mustafa Ayhan’da gecenin mana ve önemini belirten bir konuşma yaparak Okul Aile Birliği Yönetimine ve öğretmenlere teşekkür etti.

Yemekte bol bol sohbet etme imkanı bulan Öğretmenlere ,Okul Aile Birliği adına çeşitli hediyeler takdim edildi.

Atikehanım Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Altun ise biraz gecikmeli de olsa Öğretmenler günü nedeniyle verdikleri yemek programına katılan herkese teşekkür ederek Öğretmenler gününü kutladı.