Hendek İnşaat Tadilat
 

Hendek temsilcilerimizden Kazimiyespor,ligde kalma başarısını sağlamasının ardından geleceğe yatırım ve çalışmalar yapıyor.

Lige kısa süre kala hazırlıklarını tamamlayan ve kötü gidişin ardından Onursal Başkan Murat Atçı’nın sahip çıkmasıyla Yönetim değişikliği ve transferlerle 1.Amatör liginde kalmayı başardı.

Ligde kalarak Taraftarını sevindiren Kazimiyespor’da başkan yardımcısı Mehmet Atıcı sezon bitiminin ardından geleceğe yatırım yapma çalışmalarını başlattı.Yeni sezon öncesi Kazimiyespor Yönetimi Antrenör ve futbolcuların transferi için kollarını sıvadı.

Kazimiyespor Başkan Yardımcısı Mehmet Atıcı “Sezonu bitirerek ligde kaldık.Önümüzde ki yıl için çalışmalarımıza şimdiden başladık.Öncelikle stadımızı daha güzel duruma getirme çalışmaları başlattık.Stadın etrafını çevirerek,tribünümüzün üstünü kapatacağız.Daha önce tamamlanan Soyunma odaları ile birlikte daha güzel bir ortama kavuşturmak için elimizden geleni yapacağız.Yönetim kurulumuzun ve Köy Muhtarımızın  desteği ile birlikte önümüzde ki sezon daha başarılı bir takım kurarak süper lige yükselme yolunda ilerleyeceğiz” dedi.

Kazimiyespor stadında tel örgü ile çevrilmesinin ardından tribünün üstüde kapanarak taraftarın rahat bir ortamda maç izlemesi sağlanacak.