Hendek İnşaat Tadilat
 

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Hendek Grup Amirliği personeli spor eğitimi yaparak göreve başlıyor.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında Spor Eğitmenlik görevini yapan Dünya Şampiyonu Kareteci Enes Erkan İtfaiye Hendek Grup Amirliği personeline spor eğitimi verdi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında Spor Eğitmenlik görevini yapan Dünya Şampiyonu Kareteci Enes Erkan , Büyükşehir bünyesinde bulunan İtfaiye gruplarına belli aralıklarla giderek spor eğitimi veriyor.

İtfaiye personellerine spor eğitimi veren Dünya Şampiyonu Kareteci Enes Erkan Hendek İtfaiye personeline spor eğitimi vererek birlikte spor yaptılar.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı  Spor Eğitmenlik görevini yapan Dünya Şampiyonu Kareteci Enes Erkan “ Belli aralıklarla Büyükşehir İtfaiyemize bağlı grupları ziyaret ederek spor eğitimi veriyoruz.Burada ki spor Eğitimin amacı İtfaiye personellerimizin daha sağlıklı ve zinde olmaları için çalışıyoruz.Spor eğitimi verdiğimiz personelimizin göstermiş olduğu çaba ve performanstan dolayı mutluyuz.Spor eğitimi çalışmalarımız belli periyodik aralıklarla devam edecektir” dedi.

İtfaiye Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı” Sabah sporlarımızı Karate Dünya şampiyonu olmuş olan  Enes Erkan gibi bir Spor Eğitmeninden almak bizi onurlandırmıştır.Spor eğitimi personelimizin hem zinde kalmasını hem de olaylara daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde müdahalesinde büyük rol oynuyor.Spor Eğitmeni Enes Hocamıza bizlere verdiği Eğitimden ötürü çok teşekkür ediyoruz” dedi.