Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te 1.Amatör Ligi temsilcilerimizden Akovaspor’a  bu sezon Atçı gurubu tam destek vererek sponsor oldu.

Atçı gurubundan Akovaspor’a tam destek

 Hendek’te uzun yıllar yaptığı yatırım ile birlikte başarı ile futbol’a ve destek veren Atçı gurubu bu sezon Akovaspor ile sponsorluk anlaşması yaptı.Akovaspor Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz’ın ,Ahmet Atçı’ya Onursal Başkanlık teklif etmesinin ardından bir araya gelerek  şampiyonluk yolunda çalışmalara başlandı.

 2014-2015 sezonunda Akovaspor’u başarıya taşıyacak sponsorluk anlaşmasını yaparak sezona iddialı bir şekilde hazırlanacak.Onursal Başkan Ahmet Atçı ilk icraat olarak Amatör ruh ile sezona hazırlanan Akovaspor’a kamp ve antrenman malzemelerinin yanı sıra maç formalarını da takıma kazandırdı.

Hedef şampiyonluk

 Akovaspor Onursal Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Atçı “Bu sezon Akovaspor’un başarılı bir şekilde şampiyonluk hedefine ulaşmak istiyoruz. Amatör ruh ,profesyonel bir çalışma yapacağız.Hep birlikte Akovaspor’u şampiyon yapacağımıza inanıyorum.Akovaspor taraftarı bu sezon şampiyonluk yolunda çok güzel futbol izleyecekler.Birlik ve beraberlik içerisinde bunu başaracağız” dedi.

Akovaspor Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz “ Akova spor kulübü 2014/2015 futbol sezonunu Atçı grubu sponsorluğunda, Murat Atçı kardeşimiz, çok değerli büyüğümüz olan Ahmet Atçı'nın Onursal başkanlığında, Antrenör Ali Kemal Yener ve Ayhan Bal hocalarımız ve değerli Yönetim kurulu üyelerimizin eşliğinde açarak çalışmalarına başlamıştır.Sporun içinden gelen ve daha öncede il ve ilçe futboluna çok önemli katkılar sağlayan sayın Ahmet Atçı’ya aramıza katıldıkları için hoş geldiniz diyor, Akova Spora yaptıkları katkılardan dolayı yönetim kurulu olarak kendilerine şükranlarımızı sunar,beraberce çıkmış olduğumuz bu yolda tüm camiamıza başarılar diliyorum.

Antrenör Ali Kemal Yener “ Hendek Akova spor olarak bu güne kadar düşüncelerimizi hayata geçirme yönünde emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz 2014 .2015 sezonunda da iddialı savaşan rakiplerine saygı gösterip yenen çok mücadele eden bir takım yapıp başarılı bir sezon daha geçirmek istiyoruz.Sporcularımızın isteği arzusu başarıya aç olmaları bizi daha çok çalışmaya başarıya endeksliyor.Ayhan Bal hocamızın derin tecrübesi bu işin ayrı bir heyecanını bizleri heyecanlandırıyor. sezonumuz Akovaspor ve rakiplerimize hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin bütün takımlara basarılar diliyorum “ dedi.