Hendek İnşaat Tadilat
 

Adapazarı Atatürk İlköğretim okulu ana sınıfı öğrencileri Hendek Berberler ve Kuaförler odası Başkanı Vahdet Çilek’in misafiri oldu.

Atatürk İlköğretim okulu Ana sınıfı öğrencileri yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde ana sınıfı öğretmeni Emine Uğurlu ve Veliler nezaretinde farklı bir etkinlik yaparak Hendek’te Berberler ve Kuaförler odası Başkanı Vahdet Çilek’in Balıklı Köyünde’ki evinin bahçesinde piknik programı yaptılar.

Çilek’in Balıklı Köyünde evinin bahçesinde piknik yapan minik öğrenciler bol bol eğlenerek günün tadını çıkardılar.

Başkan Vahdet Çilek Miniklere Mangalı kendi elleri hazırlayarak miniklerle yakından ilgilendi. Miniklerin Piknik programında Berberler ve Kuaförler odası Başkanı Vahdet Çilek’in torunu Ahmet Çolak dedesi ile birlikte bol bol vakit geçirerek arkadaşlarına da ev sahipliği yaptı.

Atatürk İlköğretim okulu Ana sınıfı öğrencilerinin velileri Çilek’e misafirperverliği ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ettiler.

Ana sınıfı öğretmeni Emine Uğurlu minik öğrencileri ile birlikte yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde farklı bir etkinlik yapmak ve çocukların doğa ortamında gönüllerince eğlenmelerini istediklerini belirterek Çilek ve ailesine teşekkür ettiğini ifade etti.