Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te İnşaat sektöründe faaliyet gösteren AYK Kutlu Yapışaat  İn ,Türkçe Olimpiyatları için Arnavutluk’tan ilimize gelen öğrenci grubunu Hendek’te ağırladı.

AYK Kutlu Yapı İnşaat şirketi işletme sahibi Ali Kutlu,Türkçe Olimpiyatları için ilimizde bulunan  Arnavutluk öğrenci gurubu ile  Uludere Alabalık tesislerinde bir araya geldi.

AYK Kutlu Yapı İnşaat Personelinin de katıldığı yemekte işletme sahibi Ali Kutlu daha önce kendilerinin de Arnavutluk’ta çeşitli ziyaretlerde bulunduklarını ve misafir olduklarını ifade ederek “Arnavutluk ziyaretimizde bizlere misafirperverce karşılayanlara teşekkür ediyorum.Bizlerde Türkçe Olimpiyatları için ilimize gelen Arnavutluk Öğrenci grubunu Hendek’te misafir etmek istedik.Öğrenci grubu ile bir arada olmaktan ve kendilerine ilçemizin güzelliklerini göstererek ağırlamak tan dolayı  mutluluk duyuyoruz” dedi.

Arnavutluk’tan gelen öğrenciler ise Hendek’te olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek kendilerini ağırlayan AYK Kutlu Yapı İnşaat işletme sahibi Ali Kutlu’ya ve herkese teşekkür ettiler.