Hendek Vadi Emlak
Sapanca  Şükriye Köyünde  Eski MHP Merkez İlçe Başkanı Alaattin Yılmazer , çocukluk arkadaşlarının yanı sıra siyasi ve esnaf arkadaşları ile 30 yıl sonra bir araya geldi.

Sapanca Şükriye köyünde Eski MHP Merkez İlçe Başkanı Alaattin Yılmazer ‘in Çocukluk arkadaşı Emekli Albay  Memduh Toçoğlu , Dr.Hüsamettin Atasever, Eski Sinanoğlu Belediye Başkanı Bilal Batman, Esnaflar , Olgunlar turnuvasının 1.yılında yer alan Hızırtepe Esnafspor takımı oyuncuları ve Yılmazer ailesi ile yemekte bir araya geldiler.

30 yıl sonra bir araya gelen arkadaşlar Eski MHP Merkez İlçe Başkanı Alaattin Yılmazer ‘in verdiği yemeğin ardından hasret gidererek bol bol sohbet ettiler. Anıların canlandığı arkadaşların buluşmasına katılan herkes tekrar buluşmak dileği ile vedalaştılar.

Eski arkadaşları bir araya getiren Eski MHP Merkez İlçe Başkanı Alaattin Yılmazer yıllar sonra arkadaşlarımız ile bir araya gelerek ağırlamak bizleri çok mutlu etti.Bu vesile ile yıllar sonra bir araya geldik ve anılarımızı tazeleyerek hasret giderdik. Bundan sonra da belli aralıklarla bir araya gelmek istiyoruz.