Hendek İnşaat Tadilat
MHP İl Teşkilatının düzenlediği sahur programında Arifiye Ülkü Ocakları teşkilatı  gençleri görevlerini başarıyla gerçekleştirdiler.

MHP İl Teşkilatının Kent Parkta düzenlediği sahur programına MHP Milletvekili Münir Kutluata,MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül,İl Yönetimi, İlçe Teşkilatları,MHP Belediye Başkan Aday Adayları ve çok sayıda partililer aileleri ile birlikte katıldı.

Kent Parkta MHP İl Teşkilatının düzenlediği sahur programına MHP Arifiye İlçe Başkanı Nedim Yılmazer ve İlçe Yönetimi aileleri ile birlikte kurulma aşamasında olan Arifiye Ülkü Ocakları teşkilatı  tam kadro katıldı.

Kent Parkta düzenlenen sahur programına tam kadro katılan  Arifiye Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatı gençleri başarılı bir şekilde görevlerini yerine getirerek geceye büyük katkı sağladılar.

MHP Arifiye İlçe Başkanı Nedim Yılmazer “MHP İl Teşkilatımızın düzenlediği sahur programında ilçemiz de kurulma aşamasına getirdiğimiz Ülkü Ocakları teşkilatımız gençlerine verilen görevi başarılı bir şekilde yerine getirmeleri bizlere ayrı bir mutluluk verdi.Gençlerimize görevlerini başarı ile yerine getirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum.Böylesine güzel bir gecede ailelerimiz ile birlikte sahur programı düzenleyen MHP İl Başkanımız ve yönetimine de teşekkür ediyorum” dedi.