Hendek İnşaat Tadilat

Murat Tokat Milli Takım Antrenörü Olarak; Milli takıma Hem Antrenör İbrahim KELEŞ hem de Emrah ATIŞ gibi Sporcuları göndermek bizim için onurdur.

Şahsıma bu görevi layık gören başta Federasyon Başkanımız Halil DURNA Bey’e  As Başkan Okşar DAŞTAN Bey’e  Federasyon icra Kurulu Başkanı Hasan YILDIZ Başkanımıza Milli Takım Teknik Kurul Başkanı Yılmaz ÇEKEN Bey’e  Her zaman desteklerini esirgemeyen İlçe Spor Müdürü Feyzullah KÖSTERELİ Bey’e  Teşekkürlerimizi sunar verilen bu göreve layık olacağım inşallah.

 

EMF-Muaythai Open Cup 2015, Antalya

 Türkiye Muaythai Federasyonu ve EMF- Avrupa Muaythai Federasyonu Faaliyet programında yer alan EMF-Avrupa Muaythai Federasyonu Kupası (EMF-Muaythai Open Cup 2015 Antalya ) Faaliyeti 11-15 Kasım 2015 Tarihinde Antalya Grandpark Lara Otelde yapılacaktır.

 Faaliyete;Çocuklar (Minik-Yıldız Bay ve Bayanlar) Gençler Bay ve bayanlar Büyükler A-B Divisyon ve Büyük bayanlar katılabilecek. 

Faaliyet 11 Kasım 2015 Tarihinde başlayıp 15 Kasım 2015 tarihinde sona erecektir, Faaliyete 25 ülkeden katılım beklenmektedir.

54 Kg Üst Genç erkeklerde Emrah ATIŞ Ülkemizi, Sakarya İlimizi Hendek İlçemizi ve Hendek Muay Thai Spor Kulübünü Milli Takımda temsil edecektir.

Muay Thai Milli takım Antrenörü Murat TOKAT Öğrencisi Emrah ATIŞ Milli takım kadrosunda olması çalışma ve azmin zaferidir. İnşallah Avrupa kupasında şampiyon olmasını temenni etmekteyiz. Türk Milli Takımına sonsuz başarılar dilerim.