Hendek Vadi Emlak

Milli takım kampı öncesi Blanco Piedra kozmetik Firmasının düzenlenen eğitimlere katılan Kuaför Şükriye sahne gösterisinden tam not aldı.

Eğitimlerde tam not alan Kuaför Şükriye,  Alanya XAFİRA Deluxe Resort & Spa Otel’de Milli takım Eğitim kampında da başarılı performansı ile ilgi odağı oldu.

Türkiye Berberler ve Kuaförler Milli takımında aralarında Hendek’ten Kuaför Şükriye’nin de olduğu 7 kategoride 5 takım dereceyi geçtiler.

Milli takım kampının çok iyi geçtiğini ifade eden Bayan Kuaförü Şükriye Eralp “ Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Milli takım kampımızda Ar-Ge Çalışmalarımız ve Sahne performansımızın ilgi görmesi bizleri fazlasıyla mutlu etti. Milli takım olarak ilk kampımızı gerçekleştirmiş buluyoruz çok keyifli bir deneyimdi milli takım olarak ülkemizi yurt dışı arenasında en iyi şekilde temsil edip bayrağımızı gururla dalgalandıracağız. Sayın Federasyon başkanımız Bayram Karakaş 'a, değerli koordinatörümüz Mustafa Şahin'e, milli takım arkadaşlarımıza ve kaptanlarımıza teşekkür ederim. Böyle bir ailenin bir üyesi olmak gurur verici” şeklinde konuştu.

Berberler ve Kuaförler Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş, Kuaför Şükriye’yi 7 branştan birinde görevlendireceğini belirterek “ Birçok ülkede yarışma ve eğitimlere katılacağız. Milli takımımızda yer alan Kuaförlerimizin salonlarında armamız olacak. Kuaförlerimize ayrıca kimlikte vereceğiz. Bu tür eğitim çalışmalarımız iki ayda bir farklı illerde tekrarlayacağız “ şeklinde konuştu.