Hendek İnşaat Tadilat
Haberhendek sitemizde dün akşam yayına soktuğumuz AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı kim olsun anketimiz daha önce de olduğu gibi bu seferde biri yada birileri tarafından blok oylar kullanılmasından dolayı anketimizi kaldırmak zorunda kaldık.

Siz değerli takipçilerimizin oy kullanmaya başlamasından itibaren normal seyrinde devam eden Anketimiz bu akşam saat 21:00’da blok oyların gelmesiyle bir anda anketimiz seyrini değiştirdi. Yakınen takip ettiğimiz anketimiz biri yada birilerince blok oylarla provoke edilmeye çalışılması anketimizi kaldırmak zorun kaldık. Saat 21:00 sıralarında Anketimizde ki sonuçlarda Aday adayı Ekrem Bedir’in 485 oy ,  Ali İnci 220 ve Diğer seçeneğimizde 91 oy mevcuttu.

 Hendek ilçemizde yaşanan siyasi-eğitim-spor ve gündeme dair haberlerimizi Dünyanın dört bir tarafında yaşayan siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ancak objektif bir şekilde sizlere ulaştırmaya çalıştığımız haber sitemiz 3 gündür saldırılara maruz kalmıştır.Yaklaşık iki yıldır devam eden bu saldırılar bizi yıldırmayacak aksine dürüst-objektif bir şekilde daha çok çalışmamızı sağlayacaktır.

Hendeğin sesi olmaya devam edeceğiz.