Uzman, profesyonel yönetici kadrosu ve alanında tecrübeli öğretmenleriyle 13 yıldır İlçemizde faaliyet gösteren bu süre zarfında Hendekteki eğitim-öğretime katkı veren, birçok öğrencinin lise ve üniversite hayalini gerçekleştiren Anayurt Sınav Özel Öğretim kurumu 11-12 Ocak 2020 tarihinde 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı kayıtları 9. 10. ve 11.Sınıf öğrencileri için bursluluk sınavını düzenleyecek.

Bursluluk Sınavı ile ilgili Kurucu Müdür Nevzat Gülcü, Kurs faaliyetlerimiz yeni dönemde de devam edecek. Yapılacak olan Bursluluk Sınavına gözü yükseklerde olan, hedefine ulaşmak isteyen ve profesyonel bir kurumdan ve tecrübeli eğitimcilerden destek almak isteyen bütün öğrencilerin sınava katılımlarının önemini dile getirdi.

Sınava katılacak olan ve başarılı olacak öğrencilere burs verileceğini,  aynı zamanda öğrencilerin hazır bulunmuşluklarını görmeleri açısından sınavın bir şans olacağını söyleyen Gülcü bu vesileyle Değerli Velilerimizi ve Öğrencilerimizi kurumumuzda ağırlamaktan onur duyarız ifadelerine yer verdi.