Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te  her yıl onlarca öğrenci hedeflerine ulaştırmayı bir amaç haline getiren Anayurt Dersanesi 2012 SBS ve ÖSS yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte bu yılda başarılarına  ekleyerek adından söz ettirmeye devam ediyor.Dershane müdürü Nevzat Gülcü yerleştirme sonuçlarının açıklanmsından sonra yaptığıaçıklamada SBS’de Hendek’te ilk onda yer alan öğrencilerinden 5’inin Anayurt dershane öğrencileri olduğunu vurgulayarak, ilk yerleştirme sonuçlarına göre 5 Fen lisesi kazanan öğrencileri olduğunu söyleyerek büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi.

Hendek  birincisi Mustafa Alper Engin (İzmit Körfez Fen Lisesi), Hendek ikincisi Beyzanur Seyhan (Bolu Fen Lisesi), Mine Şar (Düzce Fen lisesi), Uğur Tanyeri (Akyazı Eyüp Genç Fen Lisesi), Salih Çakar (Bilecik Bozüyük Fen Lisesini kazandı.

ÖSS sınavlarında ise bir öğrenci Düzce Tıp Fakültesini, 4 Öğrenci Hukuk Fakültesini,Bir çok öğrencide Eğitim ve diğer Fakülteleri kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.

Anayurt Dershane Müdürü Nevzat Gülcü “Bu büyük başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Yeni sezonumuz başladı.Tüm veli ve öğrencilerimizi Dershanemizin başarılı ortamına bekliyoruz”