Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Noksel İlköğretim Okulu 1-A sınıf öğretmeni Ali Naci Altun 36 yıllık eğitim dönemi boyunca ilk defa yıl sonu programı düzenledi.

Organizasyonun başında olan ve 32 yıllık Eğitim camiasında olan ve 16 yıldır görev yaptığı Noksel İlköğretim Okulu sınıf öğretmeni Ali Naci Altun  yıl sonu gecesinden yüzünün akı ile çıkarak ayakta alkışlandı.Noksel İlköğretim Okulu öğrencilerin çok sevdiği Öğretmenleri Ali Naci Altun’u ilk defa düzenlediği gecede protokol,Öğretmen arkadaşları,Veliler ve öğrencileri yalnız bırakmayarak sevgisini gösterdiler.

Gecenin sonunda ilk defa yıl sonu etkinliği düzenleyerek muhteşem bir geceye imza atan Ali Naci Altun’a Sınıf Annesi ve Veliler çiçek takdim ederek muhteşem bir geceye imza atmasından dolayı teşekkür ettiler.

Noksel İlköğretim Okulu sınıf Öğretmeni Ali Naci Altun yıllar sonra ilk defa bir program düzenlemenin heyecanını yaşadığını belirterek öğrencilerin performansları ile çok mutlu olduğunu ifade etti.Çok duygulandığını söyleyen Altun gecede Öğrencilerine performanslarından dolayı ve kendisine destek veren herkese teşekkür etti.