Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Sakaryaspor’a destek vermeye devam ediyor. İnci 50 bin TL’lik kombine bilet alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca ile birlikte Topuk Yaylası’nda kamp yapan sporcuları ziyaret eden Başkan İnci, önümüzdeki yıl Topuk Yaylası’nda yapılacak kamp masrafını üstlenmiş, takım elbise, Adidas eşofman ve ayakkabı sözü de vermişti.

2013’e rezervasyon yaptırdı

Her yıl Sakaryasporlu futbolcuları baştan aşağı giydiren Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, bayramlık takım elbise, önümüzdeki yıl Topuk Yaylası’nda yapılacak 15 günlük kamp bedelini,  adidas eşofman ayakkabı sözünün ardından 50 bin TL’lik kombine sözü de veren Başkan İnci’nin jestleri bayram öncesi büyük moral oldu.

“Sakaryaspor, bir markadır”

Başkan İnci,” Sezon öncesi futbolcularımıza moral olması için onları ziyaret ettiğimizde her zaman onların yanında olduğumuzu söyledik. Desteğimizi de sözde bırakmayarak onların taleplerini yerine getirdik. Sakaryaspor’un bu şehrin markası olduğunu her zaman söylüyoruz. Geçmişte büyük başarılara imza atan takımımızı tekrar eski günlerine döndürmek için herkes elini taşın altına koymalı. Sakaryaspor’u yalnız bırakmamız asla söz konusu olamaz.”dedi.

 

 Her zaman destek oldu

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca, Başkan İnci’ye desteğinden dolayı teşekkür ederek, “Önümüzdeki yıl kamp bedelini üstlenen, futbolcularımıza takım elbise ve eşofman sözü veren Ali Başkanımız 50 bin TL kombine bilet alarak bir kez daha bu şehrin takımına olan sevgisini göstermiştir. Kendisine bu şehir adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.