Hendek Vadi Emlak
AK Parti Gençlik Kolları başkanları Hendek’te buluştu.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri toplantılarını bu ay Hendek’te yapan AK Partili gençlere Başkan İnci Bayraktepe Tesisleri’ni, Selman Dede Mesire Alanı’nı, Hendek Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu Kompleksi’ni gezdirdi. AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanları toplantısını İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden’in başkanlığında Hendek’te gerçekleştiren gençlere,  Hendek Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ev sahipliği yaptı.

“Değerlerimizden uzaklaşmayalım”

Bayraktepe Tesisleri’nde kahvaltıyla başlayan program, Selman Dede Mesire Alanı’nda devam etti. Hendek Gençlik Merkezi 3D Sinema salonunda gençlere Hendek’te yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, gençlerin model Türkiye’nin oluşmasındaki önemine dikkat çekti.  Güçlü bir Türkiye’nin oluşmasında gençlere büyük görev düştüğünü söyleyen Başkan İnci, “Bugünü dünden iyi, yarını inşallah daha da iyi olacak bir ülkeyiz. Türkiye, Dünya’da ekonomisiyle sağlık hizmetleri ile parmakla gösteriliyor.  Yarınlarımız için sizlere büyük görev düşüyor. Çalışmalıyız, üretmeliyiz, gelişen dünyaya ayak uydurmalıyız. Ama tüm bunları yaparken bizi biz yapan değerlerimizden, maneviyatımızdan da ödün vermemeliyiz.  Nasıl ki çağdaş ve modern Türkiye Değerlerimizi korumak ve sahip çıkmak siz gençlere düşüyor.”dedi.

Başkan İnci, daha sonra gençlere Hendek Gençlik Merkezi’ni, çocuk dünyasını, kapalı yüzme havuzunu, bovling salonunu, 3D sinema salonunu gezdirdi.  AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden ve ilçe gençlik kolları başkanları Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’yi gençlere verdiği değer ve destekten dolayı teşekkür ettiler.