Hendek Vadi Emlak
ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi, belediye başkanlarının 3 yıllık performanslarını değerlendiren bir araştırma yaptı. Toplam 16 büyükşehir ve 15 il belediyesi çalışma kapsamına alındı. Araştırma sonunda Türkiye genelinde; "En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları", "En Başarılı İl Belediye Başkanları", "Türkiye Genelinde En Başarılı İlçe Belediye Başkanları ve Performans oranları" belirlendi.

45 bin 122 kişi

Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından “Yerel Yönetimler Performans Araştırmaları” kapsamında Türkiye genelinde ilçe belediye başkanlarının performanslarını ölçmek için yapılan araştırmaya göre, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, yüzde 54.5 oy oranıyla Türkiye’de 13. Sakarya’da birinci seçildi. 2 Nisan-20 Mayıs 2012 tarihleri arasında 31 ilde toplam 386 noktada gerçekleştirilen araştırmada, 45 bin 122 kişi ile yüz yüze görüşüldü.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, kendisine güvenen ve destek verenlere teşekkür ederek, “ Yaptığımız çalışmaların beğenilmesi ve takdir edilmesinden mutluluk duyuyoruz. Bu güven bizi daha çok kamçılıyor. Halkımızın bize verdiği destekle daha güzel hizmetlere imza atacağız. Teşekkürler Hendek, teşekkürler Sakarya” diye konuştu.