Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci tarafından Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri ( Özdek)’te yapılan toplantıya, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Yönetimi, Ak Parti Hendek Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ve Yönetimi, Ak Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve Yönetimi, Sivil toplum Kuruluş Temsilcileri ve çok sayıda Vatandaş katıldı.

Hak sahibine iade edilmiştir

Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Partimiz Türkiye’nin ve Dünya’nın en güçlü Partisi olmasının yanında en vefalı partisi olduğunu görüyoruz.

Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımıza teşekkür ediyoruz hakkı sahibine iade ettikleri için. Bu vesile ile Belediye Başkanımıza çıktığı bu yolun hayırlar getirmesini diliyoruz. Bu kararın Hendek’imize ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını diliyoruz. Allah, dirliğimizi, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın diye konuştu.

Asla siyasi bir ayrım yapmadım

Ali İnci’nin Siyasi örnekler vererek devam ettiği konuşmasında, asla Siyasi bir ayrım yapmadım. Hangi Partiden olursa olsun herkesi kucakladım. Asla yukarıdan bakmadım, gururlanmadım ve kibirli davranmadım.

Bizim Seçim beyannamemizde söylediğimiz bir olay var. Biz, Makamın gururuna değil, Hizmet ’in onuruna talibiz. Biz bu yola böyle çıktık diye konuştu.

Partimiz beni çağırırsa giderim demiştim

Geçtiğimiz günlerde çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Basın mensupları ile bir araya geldiğimizde bana Milletvekili Adaylığınızı mı açıklayacaksınız diye sorduklarında, hayır ben sizin gününüzü kutlamak için geldim, Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız veya Partimiz beni çağırırsa giderim diye cevap verdim.

Belediye Başkanı seçildiğimizde yaptığımız balkon konuşmasında da söyledim, beni çağırdıkları zaman, Ali gel sana ihtiyacım var dedikleri zaman giderim diye söylemiştim.

Bu konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanımızın Özel Kalem Müdürü aradılar, ardından Başbakanımız Sakarya’ya geldi ve bizzat kendileri bana Türkiye’de başka Belediye Başkanını çağırmadık seni çağırdık, kıymetini bil dedi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum diye konuştu.

Sizleri mahcup etmemek için elimizden gelenin en iyisi yapacağız

Bana böyle bir gururu, böyle bir onuru veren başta cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Bakanımıza Ayşenur İslam’a, Milletvekilimiz Şaban Dişli ve yeni İl Başkanımız Fevzi Kılıç ve Yönetimine, beni gönülden destekleyerek Milletvekili olsun diyen dostlarımı mahcup etmemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın diye konuştu.

İnci, bugünkü bu sevinç sizindir. Benim Vekilliğim sizin vekilliğinizdir, bu şeref Hendek’in şerefidir. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda hep birlikte Hendek’imize kazandıracak olduğumuz Vekilliğin arkasında yapacak olduğumuz görevlerde Allah bizlere başarılı eylesin diye konuştu.

Bende Hendek’in bir adayıyım

Ali İnci’nin konuşmasının ardından kürsüye gelen Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Hendek’te 6 yıldır beraber uyum içerisinde çalıştık. Çok çalışkan, Hendek’i seven ve Hendek’e âşık bir Belediye Başkanı ile çalıştık.

Allah emeklerini zayii etmedi, siyasi büyüklerimizde bunu takdir etti ve bugün itibarı ile Ali İnci Milletvekili Aday Adayı olarak yola çıktı. Allah kendisine yardımcı olsun dedi.

Ayhan, sizler Hendek’e hizmet etmiş bu insanı güçlü bir şekilde Ankara’ya gönderirseniz biliyorsunuz ki Hendek’te kabına sığmayan Ali İnci Ankara’yı alt üst edecek ve varsa yoksa Sakarya’ya ve Hendek’e hizmet edecektir diye konuştu.

Ayhan, yeni Türkiye’nin oluşumunda, güzelleşmesinde ve yeni Anayasa oluşumunda Türkiye’ye güç verecek kadronun içerisinde kendimin de olması gerektiğini düşündüm. Ve Siyasi büyüklerimiz teveccüh gösterdi ve şahsım olarak Başkanımız ile bir yola çıktık.

Ben sizlerin karşısında artık Mustafa Ayhan olarak, sizlere hizmet etmiş birisi olarak bulunuyorum. Kaymakamlık görevim bu saat itibarı ile sona ermiştir. Sizlerin aranızdan birisi olarak, buranın havasını teneffüs eden birisi olarak aranızdan ayrılıyorum.

Sizlerin hayır Dualarınıza, güzel dileklerine ihtiyacımız var. Allah bizleri çıktığımız yolda yalnız bırakmasın. Bu vesile ile emeği geçen herkese, görev yaptığımız tüm arkadaşlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Ben de Hendek’in bir Milletvekili adayı olduğumu ifade ediyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun diye konuştu.