Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Merkez Büyük Camii bahçesinde Akpres Fabrikası İdari Personelleri tarafından Cuma Namazı çıkışında Vatandaşlara lokma tatlısı ikram edildi.

Yapılan ikram hakkında bilgi veren Akpres Fabrikası Genel Müdürü Erol Sarıkaya, Otomotiv ve Araç Parçaları konusunda hizmet verdiklerini dile getirerek, Toyota’nın yeni çıkaracak olduğu C-HR Modeli araç parçalarının ilk sevkiyatının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi adına böyle bir ikram programı düzenledik.

Bu projenin Akpres Ailesi için büyük önem arz ettiğini dile getiren Sarıkaya, bizlerde ilk sevkiyatımızın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının ardından bu haklı gururumuzu Vatandaşlarımız ile paylaşmayı uygun gördük diye konuştu.

Akpres’in Başarısını paylaştığı ikram programında Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Hendek İlçe Teşkilatı Üyeleri, CHP Hendek İlçe Teşkilatı üyeleri de katılarak Akpres Fabrikasına ve Personellerine başarılar diledi.

Cuma Namazı sonrası dağıtılan ikramlara Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlenirken, Vatandaşlar organizasyonu hazırlayan Akpres FabrikasıYönetim Kuruluna ve Personeline teşekkür ederek başarılar diledi.