Hendek Vadi Emlak
AKP Hendek İlçe Kadın Kolları yönetimi, köy ve mahalle temsilcileriyle toplantı yaptı.

 

Temsilcilere teşekkür

AKP Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun, köy ve mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. İlçe binasında yapılan toplantıya AK Parti Hendek İlçe Başkanı Şenay Sakal da katıldı. Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun,  köy ve mahalle temsilcilerine bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında, şunları söyledi:

Teşkilat başarısı

“Partimiz kurulduğu günden bu yana teşkilatlanmaya verdiği önemle başarının anahtarını göstermiştir. AKP Hendek, teşkilatlanmayı herkesten önce oluşturarak başarı merdivenlerinden hızlı ve emin adımlarla çıkmayı başararak zirveye yerleşmiştir. Bu başarıda siz temsilcilerimiz en büyük paya sahipsiniz. Hepinize çok teşekkür ederim.  Çalışmalarımıza bundan sonra da aynı hızla ve şevkle devam edeceğiz.”

Kadınların fedakârlığı

Hendek İlçe Başkanı Şenay Sakal da kadın kollarının çalışmalarına teşekkür etti. Sakal, şunları dile getirdi: “Kadın kolları yaptıkları üstün çalışmayla başarımızdaki en büyük paya sahipler. Hendek’te çalmadık kapı, girmedik ev bırakmayarak tabanda müthiş bir çalışma yapmışlar ve Türkiye’ye örnek olmuşlardır.  Partimizi en iyi şekilde temsil eden ve anlatan siz hanım kardeşlerimizin bu fedakârlığının farkındayız.”