Hendek Vadi Emlak
1.Amatör küme maçında Hendek Akovaspor ile Kışlaçayspor Hendek Akova Stadında Karşı Karşıya geldiler.

Karşılıklı ataklarla geçen ilk yarıda her iki tarafta gol atamayınca ilk yarı 0-0 bitti. İlk yarıda orta hakemin bazı kararlarına Akovaspor taraftarları tepki gösterdi.

İkinci yarı daha atak olan taraf Hendek Akovaspordu maçın 52 dakikasında özgürle 1-0 öne gecen taraf Akovaspor oldu maçın 59 dakikasında Akovaspordan Muhsin kırmızı kartla oyun dışında kaldı

Ataklarını sıklaştıran Hendek Akovaspor maçın 63. Dakikasın da durumu Y.Emre ile 2-0 yaptı. Üstünlüğü tamamen elle geçiren taraf Hendek Akova oldu .Maçın 76. Dakikasın da Semih’le skoru 3-0 yaptı ve maç 3-0 Akovasporun üstünlüğüyle bitti.Güçlü rakibi karşısında galibiyet alan Akovaspor’un Kalecisi Çetin Yapmış olduğu kurtarışlarla maçın adamı olurken galibiyette büyük pay sahibi oldu.

Atçı’dan Pirim Dopingi

Hendek Akovaspor güçlü rakibi Kışlaçayspor maçı öncesi  Bayraktepe sosyal tesislerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Kavaltıda Akovaspor onursal başkanı Ahmet Atçı futbolculara Kışlaçayspor ve Çaykışlaspor maçların da galip gelmeleri durumunda pirim sözü verdi. Onursal Başkan Ahmet Atçı’nın pirim dopingi sonrasında Akovaspor , Kışlaçayspor’u 3-0 yenerek ilk engeli aştı.

Hendek Akovaspor:3

Kışlaçayspor :0

Stad: Hendek Akova

Hakemler: Levent Gümüşdere ,Tayfun Topuzayak , Uğur Muslu

Hendek Akovaspor:  Çetin , Engin(Muhammet), Duhan , Serkan, Ufuk, Özgür, Fırat, Muhsin(K.K), Y.Emre, Semih(Alperen), İlkay(Talha)

Antrenör: Ali Kemal Yener

Kışlaçayspor : Doğukan, Oğuzhan, Erhan, Emre, Semih, Cemalettin(Yavuz), Cemal, Atilla, Enes, Burak, Selçuk(İsmail)

Antrenör:İ.Gökhan  Kalender

Goller:Dk. 52 Özgür , Dk.63 Y.Emre, Dk. 76 Semih (Hendek Akovaspor)

Kırmızı Kart. Dk. 59 Muhsin(Hendek Akovaspor)