Hendek İnşaat Tadilat
1.Amatör küme temsilcilerimiz Akovaspor bu haftayı boş geçirmeyerek SHÇEK Spor ile yaptığı hazırlık maçında 15-4 galip ayrılırken diğer temsilcimiz Yeşiller Gençlikspor Karaman stadında rakibi Aşağı Kirazcaspor’u 4-2 yenerek düşme hattından uzaklaştı.

Akovaspor rakibi sahaya çıkmadığı için hafta sonunu hazırlık maçı yaparak boş geçirmedi.SHÇEKSPOR karşısında genç oyunculara ağırlık veren Akovaspor sahadan 15-4 galip geldi.

Düşme hattında olan Yeşiller Gençlikspor deplasmanda rakibi Aşağı Kirazcaspor karşısında güzel oyununu skora yansıtarak hem galibiyet elde etti hem de düşme hattından uzaklaştı.

1.Amatör Küme D Grubu maçında gülen taraf Yeşiller Gençlik oldu. İki 9 puanlı takımın Karaman Sentetik sahada oynandığı maçın ilk yarısı Emir’in ve Uğur’un kaydettiği karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi. Yeşiller Gençlik ikinci yarıda farka koştu. Emer ve Uğur’un penaltıdan attığı gollere A. Kiraz’dan Enes 87. Dakikada cevap verdi. Yeşiller Gençlik’ten Samet’in 90 +2 kaydettiği golle maçın skorunu tayin etti.
AŞAĞIKİRAZCA :2
YEŞİLLER :4
Saha: Karaman Sentetik
Hakemler: Ahmet Alemdar*** Ertan Bozdemir*** Önder Demir***
A.Kirazca: İzzet ** Samet ** Burak ** Fuat ** Mert ** Selçuk ** Caner ** Uğur *** Enes ** Mert ** Erdi **
Ant: Arif Aktar
Yeşiller Gençlik: Aytuğ ** Emin ** İlkay ** Barış ** Semih ** Bedirhan ** Emre ** Sefa ** Uğur ** Emirhan ** Alperen **
Ant: İlhan Bal