Hendek İnşaat Tadilat

Karşılıklı Ataklarla başlayan ilk yarı ilk dakikalarda üstün olan taraf  Hendek Akovaspor oldu. Maçın 14. Dakikasın da Yunus Emre ile üstünlüğü yakalayan takım Akova spor oldu  ilk yarı Akovaspor’un üstünlüğüyle bitmesi beklenirken Maçın 42. dakikasında konuk takım Yeni Kent Fıratspor Aziz ile kazandığı golle eşitliği yakaladı ve ilk yarı 1-1 sonuçla kapandı.

İkinci yarıya atak başlayan Hendek Akovaspor maçın 53.Dakikasında penaltı kazandı. Penaltıyı yapan konuk Yeni Kent Fıratspor’un oyuncusu Fatih Kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Penaltı atışı için topun başına gelen Y.Emre penaltı atışını kaçırınca maçta skor değişmedi.

Konuk takın Yeni Kent Fıratspor oyuna 10 kişi olarak devam etti.  Ataklarını sıklaştıran Akovaspor 77. Dakikada maçı 2-1’ getirdi. Akovaspor 2-1 önde götürdüğü maçta bir çok gol pozisyonundan faydalanamayınca konuk takım on kişi olmasına rağmen Maçın 90+2. Dakikasın da Hakan’la kazandığı golle maçı 2-2 getirdi.  Maçın 90+3. dakikasında Akovaspor da Sırrı’da kırmızı kart gördü. Her iki takım karşılaşmayı 10 Kişi tamamladı.

Hendek Akovaspor :2

Yeni Kent Fıratspor :2

Stat: Hendek Akova :

Hakemler : Semih Kahraman ,Ali Can Özen ,Ömer Can Yakup

Hendek Akovaspor : Tufan ,M. Can ,Oğulcan , Serkan ,Ömer , Fırat ,Y. Selim(Doğan) , Sırrı, Volkan , Y. Emre , Semih (Beytullah)

Antrenör: A. Kemal Yener

Yeni Kent Fıratspor : Berat , Altuğ , Ferat ,Fatih , Hakan Şanlı , Fatih Bulduk , Yunus, Erkan , Aziz ,Sezai(Muhammet) ,Rıdvan (Murat)

Antrenör: Hasan Tunç

Goller: Dk. 14 Y. Emre Dk. 77 Semih (Akovaspor) Dk. 42 Aziz  Dk. 90+2Hakan (Yeni Kent Fıratspor )

Kırmızı Kart:Dk 90+3 Sırrı (Akovaspor) Dk. 53 Fatih (Yeni Kent Fıratspor)