Karşılaşmaya Hızlı Başlayan taraf Akova Barışspor oldu 4.Dakikada gelişen atakta Aepere gol’ü buldu 1-0 öne gecen taraf Akova Barışspor oldu.
Üstünlüğü ele geçiren Akova Barışspor 19.Dakikada Emre ile kazandığı gol ile skoru 2-0 getirdi Yeşillergençlikspor zaman zaman atak geliştirse de gol atma başarısı gösteremeyince ilk yarı Akova Barışspor’un 2-0 üstünlüğüyle kapandı.
İkinci yarının başlamasıyla birlikte atak geliştiren Hendek Yeşillergençlikspor Sefa’nın ayagından kazandığı gol ile skor 2-1 oldu.
58 Dakikada Akova Barışspor’un geliştirdiği atakta Emre ile skoru 3-1 getirdi.
Her iki takımda atak üstüne atak yapmaya başladı 90+2 Yeşillergençlik M.Enes ile skoru 3-2 yaptı maçın bu skorla bitmesi beklenirken Akova Barışspor geliştirdiği atakla 90+4.Dakikada Emre ile maçın skorunu belirledi 4-2 Haftayı 3.Puan ile kapayan Akova Barışspor Liderliğini de sürdürdü.
Akova Barışspor:4
Hendek Yeşillergençlikspor:2
Saha: Hendek Suni Çim
Hakemler: Hakan Adlı, Metin Yılmaz Gürfiliz, Mete Toraman
Akova Barışspor:Adem, S.Emirhan, Hakan(Süleyman), Ömer, Burak, Oktay(Serkan), Enes Sözlü(Enes Çalışkan), Güngör, Aepere, Fırat(Yasin), Emre
Hendek Yeşillergençlikspor: Kadir, Çoşkun, Talha, Y.Emre, Sefa, Nizam(Ahmet), Samet Hane(Aytekin), Uğur(M.Enes), Ufuk(Emin), Alperen, Samet Gürsel
Antrenör: Aslan Taşkın
Goller: Dk 4 Aepere,Dk19-58-90+4 Emre(Akova Barışspor) Dk 46 Sefa Dk 90+2 M.Enes(Hendek Yeşillergençlikspor)