Hendek İnşaat Tadilat
1.Amatör ligi temsilcilerimizden Akovaspor şampiyonluk yolunda Atçı grubu ile sponsorluk anlaşması yapmasının ardından transfer çalışmalarına da başladı.

Atçı grubu kolları sıvadı

Atçı grubunun tam desteği ile Şampiyonluk parolası içerisinde sezon hazırlıklarını sürdüren Akovaspor,Hanlı Beldespor takımının başarılı Orta saha Oyuncusu Özgür ile birlikte Hendekspor’dan Talha,Emre ve Sinan ile Kulüp binasında Onursal Başkan Ahmet Atçı,Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz ve Antrenör Ali Kemal Yener yaptıkları  görüşmeler sonrası anlaşmaya vardı.

Bir yandan transfer çalışmalarını sürdüren ,bir yandan da antrenmanlar ile şampiyonluk hedefi ile sezona hazırlanan Akovaspor takımında sporcular Antrenör Ali Kemal Yener nezaretinde çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor.

 

Akovaspor’a malzemesinden sponsorluğuna tam destek veren Onursal Başkan Ahmet Atçı başarılı bir sezon geçireceklerine ve hedeflerine ulaşmak için ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini söyleyerek kazasız belasız ve sakatsız bir sezon olması dileklerinde bulundu.

Antrenör Ali Kemal Yener nezaretinde antrenmanlarını sürdüren Akovaspor takımı oyuncularına Onursal Başkan Ahmet Atçı antrenman sonrası tatlı ikramında bulundu.