Hendek İnşaat Tadilat

Hendek’te uzun yıllar futbol hayatını sürdürükten sonra Antrenörlük yaparak sporun içerisinde  olan ve spor camiasının sevdiği isim Nurullah Akçay’da haberhendek ailemize katılarak bundan böyle  spor dünyasından kaleme aldığı yazıları ile siz değerli okurlarımız ile birlikte olacak.

Haberhendek ailesine katılarak köşesinde spor ile ilgili değerlendirmelerini kaleme alacak olan Nurullah Akçay kendisini şu ifadeler ile anlattı. “ Uzun yıllar spora bilhassa futbola saha içinden hizmet vermeye çalışmış eski bir sporcuyum. Muhtelif  liglerde 27 yıl aktif olarak spor yaptıktan sonra gençlerin yolunu açmak için aktif sporu bıraktım ve Akovaspor da kaleci antrenörlüğü ve alt yapı antrenörlüğü yapmaktayım. Bilgi, beceri ve tecrübelerimizi genç kardeşlerime aktarmak için yoğun mesailer harcamaktayız. Çok şükür topluma faydalı, dinamik, ahlaklı nesiller yetiştirme noktasında muvaffak da olacağız.

 Günümüz gelişmişliklerinde daha çok spor severe ulaşmak için bundan sonra Haber Hendek'te Spor Dünyası Köşemizde sizlerle birlikte olacağım.Sizlerinde yorumlarıyla katılımını beklediğim seviyeli,dürüst,ahlak kurallarına ve kişi haklarına kesinlikle saygı duyacağımız sporun ve sporcunun konuşulduğu bir platform oluşturacağız. Zaman zaman karşılıklı sohbetler şeklinde geçecek köşemizde tek amacımız sporun bilhassa Hendek'te sporun sorunlarıyla başarılarıyla bazen de hüzünleriyle sporun güzelliklerini hep beraber yaşamak olacak.

Haberhendek ailesi olarak spor yazarlığı yapacak olan Nurullak Akçay'a hoşgeldin der ,kaleme alacağı yazıları ile okurlarımıza ışık olması temennisiyle başarılar dileriz.