Hendek Vadi Emlak
Hendek Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan AK Parti İlçe Yönetimine iftar verdi.

AK Parti Hendek İlçe teşkilatının her hafta gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu toplantısı bu hafta Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan’ın verdiği iftar sonrası gerçekleşti.

Çamlıca Belediye başkanı Sinan Baylan’ın verdiği iftar programına Belediye Başkanı Ali İnci,AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Genel Meclis Üyesi Alaattin Paşa Kaba, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz katıldı.

Çamlıca Belediye Başkanı Sinan Baylan’ın Sakarya Alabalık tesislerinde verdiği  iftar yemeğinin ardından AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Yönetim Kurulu üyeleri toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu yaptığı teşekkür konuşmasında “Çamlıca Belediye Başkanımızın verdiği iftar yemeği nedeni ile kendisine teşekkür ediyoruz.Yönetim kurulu toplantılarımızı her hafta değişik yerlerde gerçekleştiriyoruz.Bu hafta ki Yönetim kurulu toplantımızı Çamlıca beldemizde gerçekleştirdik. Parti çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.Bir yandan ziyaretlerimizi sürdürerek sorunları ve sıkıntıları yerinde dinliyor,bir yandan da üye sayımızı daha çok arttırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Bizleri ağırlayan Çamlıca Belediye Başkanımıza ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.