Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek Kadın Kolları başkanı Gülşen Fatma Dursun ve yönetim kurulu üyeleri  hasta ziyaretleri yaptı.

Rasım Paşa mahallesindeki Habibe Özver’i ziyaret eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun, Hendek Belediyesinin verdiği özürlü aracı teslim etti. Araca çok sevinen Habibe Özver hem Ali İnci başkana hem de Başbakana çok teşekkür etti.

Özürlü aracını teslim alan Habibe Özver Allah hepinizden razı olsun sayenizde okumalara çok rahat gideceğim dedi. Siz bana ayak verdiniz rabbimde sizin sıratten geçmenizi kolaylaştırsın diye dua etti.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun ve Yönetim kurulu üyeleri  daha sonra Çamlıca beldesinde hasta ziyaretleri gerçekleştirdi.

G.Fatma Dursun hasta ziyaretlerinde hükümetimiz sağlıkta devrim diyecek yenilikler yaptı. Bünları halka anlatmaya gerek kalmamış. Herkes yaşayarak görmüş. Herkes yapılan hizmetin farkında dedi.

Yaptığı ziyaretlerden çok mutlu olan hasta ve yakınları başkan Dursun’a teşekkür ederken başkan Dursun ise bu büyüklerimiz ve hastalarımız ayağımıza gelen cennet kapılarıdır dedi. Bunların duasını ve gönüllerini almak lazım dedi.