Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek Kadın Kollarının organizasyonu ile yapılan KETEM (Kanserde Erken Teşhis ve Tedavi Merkezi) programın ardından KETEM’e gönderilen vatandaşların yapılan taramaların ardından sonuçları dağıtılmaya başlandı.

Her hafta 50 kişiyi KETEM’e gönderen AK Parti Hendek Kadın kolları teşkilatı buradan çıkan sonuçları vatandaşlara kendi elleri ile ulaştırıyor.

AK Parti Hendek Kadın Kolları başkanı G.Fatma Dursun ve Yönetim kurulu üyeleri Yenimahalle , Hüseyinşeyh Köyü,Kazimiye Köyü,Hacımbey Köyü, Akova ve Büyükdere Mahallesinden KETEM’e giden vatandaşları ziyaret ederek sonuçları dağıttılar.

 AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Dursun “Vatandaşımız bu uygulamamızdan dolayı mutlu olduğunu ifade ediyorlar.İktidarımız sağlık alanında büyük bir devrim gerçekleştirdi.Bunlardan biride 81 ilde kurulan KETEM hizmetidir.Bu sayede Kadınlarımız Kanserde erken teşhis fırsatı buluyorlar.Bizde bu vesile ile vatandaşımıza ulaştığımız için ayrı bir mutluluk yaşıyoruz.Bizde bu imkanı veren Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a  ve ulaşım noktasında bize destek veren Belediye Başkanımız Ali İnci’ye teşekkür ederim.

 Sonuçların kendilerine ulaştırıldığı vatandaşlar ise yapılan uygulamadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek ,bizler böyle birşeyden haberdar olmamıza rağmen tek başımıza gitmekte zorlanıyorduk.AK Parti Kadın kollarının bizlere sunduğu bu hizmetten dolayı teşekkür ederiz.