Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti İl kadın Kolları Başkanı Çiğdem Atabek,Hendek’te AK Partili kadınlar ile bir araya geldi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Atbek’i Hendek’te konuk eden Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve yönetimi Parti teşkilatı yerine ev ortamında toplantılarını gerçekleştirdiler.

Toplantıya AK Parti İl kadın Kolları Başkanı Çiğdem Atabek, AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve ilçe kadın kolları yönetimi ev sahipliği yaptı.
 
Ev sahipliği yapan AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun,İlçe Yönetimi ve İl Başkanı Çiğdem Atabek ile birlikte ilçe yönetim Kurulu üyesi Zekiye Uzun’un evinin bahçesinde sabah kahvaltısında bir araya gelerek keyifli sohbet ettiler.AK Partili hanımlar Başbakanın Sakarya’ya gelişi ve coşkulu konuşmasını değerlendirdi.Samimi ve güzel bir ortamda geçen sohbetin ardından AK Partili hanımlar ev sahibi ve yönetimi üyesi Zekiye Uzun’a  teşekkür ettiler.
 
Kahvaltının ardından İl Başkan Çiğdem Atabek ve beraberindekiler yönetim kurulu üyesi Kadriye Ulusoy’u ardından Umreden dönen eski AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Hatice Yaz’ı evinde ziyaret ettiler.
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Atabek eski Kadın kolları başkanı Hatice Yaz’ın parti teşkilatına çok emeğinin geçtiğini söyleyerek kendisine teşekkür etti. 
Belediye Başkanı Ali İnci’nin misafiri olan AK Partili hanımlar yemekte hoşça vakit geçirdiler.
 
 
AK Parti İl kadın Kolları Başkanı Çiğdem Atabek sırayla bu ziyaretlerinin Sakarya’da ki bütün ilçelere yapacağını söyleyerek amacının teşkilat üyelerini daha yakından tanımak olduğunu , bunun için en uygun olanın böyle ev ortamında ziyaretlerinin olduğunu belirterek Hendek Kadın Kolları teşkilatına teşekkür etti.

Atabek ayrıca Hendek ekibin çok sevdiğini ifade ederek AK Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimini samimi ,kültürlü ve çok içten bulduğunu söyledi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanına ev sahipliği yapan Gülşen Fatma Dursun ise İl Başkanının ziyaretinden çok memnun kaldığını , onur verdiğini ifade ederken en kısa zamanda tekrar beklediğini belirtti.