Hendek Vadi Emlak

Ziyarete AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Sizlerle birlikte Hendeğimize güzel hizmetler vermek için yoğun gayretle çalışacağız. Siyasetin itici gücü ve en dinamik unsuru olan gençlerimizin bizlerin de gücüne güç kattığı bir gerçek. Gençlerimizin her zaman olduğu bundan sonrada yanlarında ve destekçisi olmayı sürdüreceğiz.”diye konuştu.

AK Gençlik olarak her daim ülkemize ve ilçemize hizmet edeceklerini ifade eden AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Erci, “Bizler gençlik teşkilatı olarak ilçemizde önemli faaliyetlere imza atma gayreti içinde olmamız için bu göreve geldik. Hendek’te gençlerimiz arasında bağ olarak sosyal faaliyetlerimizi artıracağız. Amacımız bilinçli bir nesil yetiştirmektir. Bu noktada Başbakanımızdan aldığımız vizyon ile ekip olarak elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz” dedi. 

Püsküllü’den taziye mesajı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Malatya’da yaşanan uçak kazasında şehit olan 4 pilot için taziye mesajı yayımladı.

Eğitim uçuşu sırasında meydana gelen kazada 4 pilotun şehit olmasından duyduğu derin üzüntüyü dile getiren Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Elim kazada  şehit düşen bir pilotumuz bölgemiz Çamlıca Beldesine nüfusuna kayıtlıdır. Şehit Üsteğmen Yasin Atalay ve ailesi ile birlikte uzun zamandır İstanbul’da ikamet etmektedir. Şehidimize ve bu kazada şehit düşen silahlı kuvvetlerimizin kahraman pilotlarına Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerine sabır ve metanet diliyorum