Hendek İnşaat Tadilat

Seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte Ak Parti’ye gönül veren Vatandaşlar Ak Parti Hendek İlçe Teşkilat binası önünde toplanarak seçim sonuçlarını coşku ile kutladı.

Teşkilat binası önünde toplanan coşkulu kalabalığa hitap eden Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Milletimiz kararını vermiş, son sözünü sandıkta söylemiştir. Milletimiz istikrarın devamı için Ak Parti demiştir. Bu zafer sizlerindir diyerek tüm Partililer ve Vatandaşlara teşekkür etti.

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Milletimiz son sözünü sandıkta söylemiştir. Bu anlamda seçim çalışmalarında emeği geçen tüm Parti kademelerimize ve Vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Bizler sizler için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Seçim sonuçlarının Ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim diye konuştu.

Programın yapılan Havai fişek gösterileri ile son bulmasının ardından, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Teşkilat binasına gelen misafirler ile yakından ilgilenerek tebrikleri kabul etti.

SAKARYA’DA SONUÇ DEĞİŞMEDİ

1 Kasım Genel seçimlerinde Sakarya’da sonuç 7 Haziran seçimleri gibi sonuçlandı.

1 Kasım seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre Sakarya’da AKP 5 CHP 1 MHP 1 er milletvekili kazandı.

Seçilenler

AKP

1.Ayhan Sefer Üstün

2. Şaban Dişli

3.Mustafa İsen

4. Ali İhsan Yavuz

5.Recep Uncuoğlu

CHP

1.Engin Özkoç

MHP

1.Zihni Açba