MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP İlçe Yönetimi, Kadın Kolları ve Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve Yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Yönetimi, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, İlçe teşkilatı önünde Namlı, Babaoğlu ve beraberindekileri karşıladılar.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal “İlçe Kongremizi gerçekleştirmiş olduk. Bundan sonra birlikte çalışmak istiyoruz. Bizim üzerimize düşen ne varsa açık çek olarak sunuyoruz. Elimizden gelen her türlü gayreti sunmaya hazırız ve sunacağımızdan da kimsenin şüphesi olmasın. Hendek’i bir bütün olarak görüyoruz. Yapılacak olan hizmetler hepimizi ilgilendiriyor. Rabbim birlikte güzel hizmetler etmeyi nasip etsin. Hepinize ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı’da Baykal ve Yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kongrenin hayırlı olması dileklerini ileten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise yaptığı konuşmasında “ Nazik karşılamanızdan dolayı teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğumuz süreç herkese ayrı sorumluluklar yüklüyor. Cumhur ittifakının güçlü iki partisi. MHP ve AK Partinin ülkemiz için yapacakları hizmetlerde bizlerde ilçemizden her türlü desteği vermemiz gerekiyor. İlçe Başkanlıkları, Belediye Başkanlıkları ve Meclis üyelikleri güzel makamlar. Cumhur ittifakın devamı 2023’teki Cumhurbaşkanlığı seçimi hepimiz için milat. Eğer çalışmalarımızla, vatandaşımıza olan hizmetimizle bu ittifakı 2023’te başarıya ulaştıramazsak hiçbirimizin görevinin hükmü kalmaz. Bizim ve hizmetlerimizin devam etmesi açısından İttifakın ve Cumhurbaşkanımızın Cumhurbaşkanı olarak devam etmesini sağlamaktır. Görevimiz bu. Bu bilinçle Belediye Başkanı olarak yasal çerçevede, kanunların bize emrettiği hükümler çerçevesinde gelen tüm talepleri hizmet olarak vatandaşımıza yansıtacağımızı, sizlerle ilgili de İlçe Başkanımızın önderliğinde bize gelecek her türlü talebi değerli ve önemlidir. Bizler bu kaleyi aynı şekilde muhafaza edip 2023 seçimlerine tüm Hendek’i hazırlayarak muvaffak olmak. Önceliğimiz 2023 seçimleri olmalıdır. Teşkilatımız ve sizlerde mücadele edecek yapıyı kurmuşsunuz. İlçe Başkanı ve Yönetimine hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” ifadeleri yer aldı.

Ziyaret sohbet havasında geçerken toplu fotoğraf çekimi ile sonra erdi.